Меню
Точку видачі на Половецькій закрито!
Наша адреса:
Точку видачі на Половецькій закрито!
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт 9:00-18:00

Угода з користувачем

Інтернет-магазин https://itshnik.com.ua (далі - Інтернет-магазин) з одного боку та замовник товарів (далі - Покупець) з іншого боку зобов'язуються дотримуватися умов цієї Угоди.

Інтернет-магазин здійснює свою діяльність відповідно до вимог Законів України «Про захист прав споживачів» та «Про захист персональних даних».

Товар представлений на Сайті через фото-зразки, що є власністю Інтернет-магазину.

РЕЄСТРАЦІЯ та ОСОБИСТІ ДАНІ КОРИСТУВАЧА

1.1. Реєструючись та / або оформляючи замовлення на сайті https://itshnik.com.ua Покупець погоджується з цими умовами.
1.2. Особисті дані Покупця (а саме: прізвище, ім'я, номер телефону, адреса електронної пошти) не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуг продажу товарів, представлених на сайті. Інтернет магазин https://itshnik.com.ua залишає за собою право використовувати цю інформацію в цілях виконання замовлення (а саме: заповнення даних про одержувача вантажу при оформленні товарно-транспортної накладної для доставки замовлення кур'єрськими службами).
1.3. Реєструючись на сайті https://itshnik.com.ua, Покупець погоджується надати достовірну і точну інформацію про себе та свої контактні дані.
1.4. В результаті реєстрації Покупець отримує логін та пароль, за безпеку яких несе відповідальність. Покупець також несе відповідальність за всі дії під своїм логіном та паролем на сайті https://itshnik.com.ua
1.5. Покупець має право запросити, змінити або видалити свої персональні дані. Для цього Покупцеві необхідно заявити відповідну вимогу, направивши її на відповідну контактну адресу, вказану на сайті, або зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті https://itshnik.com.ua, якщо іншого самостійного способу запиту, зміни або видалення персональних даних не передбачено технічними можливостями сайту.

ПРИЙОМ та ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ

2.1. Замовлення приймаються за допомогою сайту https://itshnik.com.ua.
2.2. Якщо замовлення оформлене в робочий час (понеділок-п'ятниця з 10:00 до 18: 00) представник інтернет-магазину обробить замовлення протягом години. Якщо замовлення оформлене в неробочий час, вихідні або святкові дні, представник інтернет-магазину зв'яжеться з Покупцем найближчим робочим часом.
2.3. Після розміщення замовлення Покупець отримує повідомлення на вказану при реєстрації електронну адресу про те, що його замовлення прийняте автоматичною системою управління замовленнями і незабаром з ним зв'яжеться представник Інтернет-магазину для обробки замовлення, перевірки наявності товарів, що замовляються і уточнення умов оплати та доставки.
2.4. Замовлення не вважається прийнятим в обробку, якщо Покупець не пройшов етап підтвердження замовлення представнику Інтернет-магазину по телефону (Покупець не відповідає на дзвінок, знаходиться поза зоною дії мережі).

ОПЛАТА та ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕННЯ

3.1 Умови оплати замовлення регламентуються розділом «Оплата».
3.2. Умови доставки замовлення регламентуються розділом «Доставка»
3.3. Замовлення, оформлений в Інтернет-магазині, оплачується Покупцем шляхом банківського переказу на розрахунковий рахунок. Платежі приймає ФОП АБІБУЛАЄВА Л.Ф. (IПН 3004904642).
3.4. Попередньо оплачене замовлення доставляється Покупцю (при необхідності доставки) кур'єрськими службами «Нова пошта» або «JUSTIN», в залежності від уподобань Покупця. Перевага висловлюється Покупцем в момент заповнення форми оформлення замовлення.
3.5. Послуги доставки оплачуються Покупцем.

УМОВИ УГОДИ

4.1. Інтернет магазин https://itshnik.com.ua залишає за собою право змінювати умови даної Угоди.
4.2. Інтернет магазин https://itshnik.com.ua надає умови цієї Угоди на своєму сайті у вільному доступі для всіх відвідувачів сайту.

ПОВЕРНЕННЯ та ОБМІН ТОВАРУ

5.1. Покупець має право відмовитися від товару належної якості протягом чотирнадцяти днів після його отримання. Повернення товару належної якості можливе у випадку, якщо не пошкоджена його упаковка, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт покупки зазначеного товару і оформлено заяву про повернення товару до якого Покупець зобов'язаний додати копію свого паспорта (сторінки 1, 2 і 11).
5.2. У разі повернення або обміну товару, витрати на доставку оплачує Покупець.
5.3. У разі повернення товару, Інтернет магазин відшкодовує Покупцеві грошову суму, сплачену за товар. Інтернет магазин не відшкодовує вартість кур'єрської доставки товару.
5.4. Поверненню не підлягають чіпи з розкритою упаковкою. 

ІНШЕ

6.1. Ця Угода є Договором публічної оферти відповідно до норм законодавства України.
6.2. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати або скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також призупиняти або припиняти продаж будь-яких товарів на свій власний розсуд.
6.3. Зазначена на Сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.