Меню
Точку видачі на Половецькій закрито!
Наша адреса:
Точку видачі на Половецькій закрито!
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт 9:00-18:00

Інформація про оплату

Оплата приймається на розрахунковий рахунок Приватбанку.

Рахунок-фактура надсилається на електронну адресу, вказану Вами при оформленні замовлення, після узгодження з менеджером (в робочий час, по буднях з 10:00 до 18:00).

Якщо Ви не знаходите рахунок-фактуру в папці Вхідні, рекомендуємо перевірити папку Спам (особливо власникам поштових скриньок UKR.NET та GMAIL.COM).

Зверніть увагу, рахунки-фактури надаються лише в робочий час - з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00. Авто-лист, який Ви отримуєте в момент оформлення замовлення, не містить реквізитів для оплати, а лише відображає інформацію про Ваше замовлення (перелік товарів, контактну інформацію).

Отриманий від менеджера рахунок можна оплатити через Приват24, через термінал Приватбанку, через касу будь-якого банку, через інтернет-банкінг будь-якого банку.

При оплаті замовлення через акаунт Приват24 для фіз. особи необхідно вибрати пункт "по Україні":
У віконці потрібно заповнити поля реквізитів платежу.
Пам'ятайте, що ВИ - ПЛАТНИК, а МИ - ОТРИМУВАЧ платежу.
І велике прохання - НЕ ОКРУГЛЯЙТЕ СУМУ!
Якщо ви не заповните поле Платник або некоректно заповните поле Призначення платежу, то ми не зможемо ідентифікувати ваш платіж, а, отже, ваш замовлення не буде виконано оперативно.
Комісія за платіж стягується в залежності від умов вашого Договору з банком.
Оплата через ТЕРМІНАЛ ПРИВАТБАНКУ:
Для оплати в терміналі вибрати → "інші операції" →
→ потім обрати пункт "платіж за реквізитами (від фіз.осіб)" → в графі "знайти підприємство" вказати розрахунковий рахунок → в графі "ПIБ" внести ваші ПІБ та суму → внести гроші і роздрукувати чек
Оплачувати лише через пункт ОПЛАТА ІНШИХ ПОСЛУГ!